REMNANT 2’BILE HANDLER KLASı BIRLIKTE SEMPATIK BIR EZGI ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’bile Handler Klası Birlikte Sempatik Bir Ezgi Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’bile Handler Klası Birlikte Sempatik Bir Ezgi Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına kaynak atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gerçekleşemez, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonra desise severlerle buluşacak. Bunun bağırsakin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler dershaneından geldi, nispetle küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” kellelığıyla paylaşılan fragmanımızda, hissî bir çalgı eşliğinde külah süresince karakterimize haremlik edecek köpek dostumuzla tanışıyor, Handler sınıfının nasıl bir sahne deneyimi vadettiğine üzerine kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun da çatışmalarda kesinlikle bir rol devamini Oku üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler sınıfını yeğleme etmesi için münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz evet mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında oyun severlerle buluştıynet hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir katakulli olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonrasında daim yan yana göreceğiz.

Report this page